×
Kategooriad:
Soovitatud otsingutulemused:
Tooted:
Kategooriad:
Soovitatud otsingutulemused:
Tooted:

Meist

Meist

Kodutehnika Grupp OÜ on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis on alates 2011. aastast olnud kodumasinate ja elektroonikaseadmete turul oluline mängija. Meie peakontor asub Tallinnas, kuid oma laokaupade kiireks ja tõhusaks käitlemiseks oleme paigutanud meie logistikakeskuse Lool, aadressil Niidu tee 1.

Meie põhiliseks eesmärgiks on pakkuda klientidele mitmekülgset valikut kvaliteetseid kodumasinaid ja elektroonikatooteid, tagades samal ajal suurepärase teeninduse ja konkurentsivõimelised hinnad. Alustades algusaastatel suurte kodumasinate müügiga, oleme vastanud klientide nõudlusele ja laiendanud oma tootevalikut hõlmates ka televiisorid ja väiksemad kodumasinad.

Meie pühendumus kvaliteetsele teenindusele on peegeldunud ka meie laoasukohas, mis võimaldab meil pakkuda kiireid tarneaegu ja paindlikke lahendusi, sealhulgas võimalust klientidele kaupa otse kätte anda.

Kodutehnika Grupp OÜ usub, et edukas äritegevus põhineb vastastikusel usaldusel ja pikaajalistel suhetel klientidega. Seetõttu teeme kõik endast oleneva, et tagada meie klientide rahulolu ning pakkuda neile parimat võimalikku kogemust kodumasinate ja elektroonikaseadmete ostmisel.

Tervitame teid avasüli meie valikus sirvima ning usaldage meid oma kodutehnika vajaduste lahendamisel!

Dünaamiline hind

Kodutehnika Grupp OÜ on pühendunud klientidele parimate hindade pakkumisele, mis on saavutatud läbi meie dünaamilise hinnastamispoliitika. Meie eesmärk on alati tagada, et meie toodete hinnad oleksid konkurentsivõimelised ning vastaksid turu tingimustele.

Iga päev jälgime hoolikalt meie valdkonna konkurentide hindu ja turusuundumusi. Kui leiame võimalusi, et pakkuda oma klientidele paremat hinda või võimalikke soodustusi, siis rakendame uue hinna. Seda võib väljendada allahindlustena, eripakkumistena või lisaväärtusena, et muuta meie tooted veelgi atraktiivsemaks.

Meie dünaamiline hinnastamispoliitika võimaldab meil reageerida kiiresti muutuvatele turutingimustele ja klientide vajadustele, tagades samal ajal, et meie hinnad oleksid alati ausad ja läbipaistvad. Oleme pühendunud sellele, et pakkuda klientidele mitte ainult parimat teenindust, vaid ka parimaid hindu meie laia tootevaliku jaoks.

Kodutehnika Grupp OÜ usub, et dünaamiline hinnastamispoliitika on võti meie klientide rahulolu ja usalduse tagamiseks ning meie jätkuva konkurentsivõime säilitamiseks turul. Tervitame kliente avasüli meie e-poes ning kutsume neid avastama meie pidevalt uuenevat ja konkurentsivõimelist tootevalikut!

Menüü

Sätted